


Motopompa wysokociśnieniowa MPJ3 to kompaktowe i wydajne rozwiązanie przeznaczone do myjek ciśnieniowych oraz instalacji czyszczących wykorzystywanych w warsztatach, gospodarstwach rolnych i w zastosowaniach firmowych. Urządzenie osiąga ciśnienie robocze do 120 bar przy wydajności 660 l/h, co zapewnia skuteczne usuwanie zabrudzeń przy zachowaniu stabilnych parametrów pracy.
Zastosowany silnik elektryczny jednofazowy 230 V o mocy 3 kW umożliwia zasilanie z standardowej instalacji elektrycznej, dzięki czemu motopompa jest łatwa do uruchomienia i integracji bez potrzeby stosowania zasilania trójfazowego. Wbudowana regulacja ciśnienia pozwala precyzyjnie dopasować parametry pracy do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz stopnia zabrudzenia.
Konstrukcja serii MPJ3 oparta jest na trwałych podzespołach i sprawdzonym układzie pompowym, zapewniającym równą pracę oraz dobrą odporność na obciążenia mechaniczne. Motopompa dobrze sprawdza się zarówno przy krótszych cyklach pracy, jak i przy regularnym użytkowaniu.
maksymalne ciśnienie robocze: 120 bar
wydajność: 660 l/h
silnik 3 kW, 230 V (jednofazowy)
wbudowana regulacja ciśnienia
stabilna i cicha praca
kompaktowa konstrukcja ułatwiająca montaż
myjki ciśnieniowe do warsztatów i serwisów
czyszczenie pojazdów, maszyn i narzędzi
mycie posadzek, elewacji i powierzchni użytkowych
zastosowania rolnicze i firmowe
zasilanie 230 V – łatwa instalacja
możliwość regulacji ciśnienia
dobre parametry przy kompaktowych wymiarach
uniwersalne zastosowanie
sprawdzona konstrukcja serii MPJ
