

ELEKTRYCZNA SZOROWARKA PROWADZONY AUTOMAT MYJĄCY SCL QUICK 36B (W ZESTAWIE PROSTOWNIK BEZ BATERII)
Tylko u nas!
Przy zakupie automatu myjącego Lavor Quick 36B otrzymują Państwo gratis:
✅ Myjkę wysokociśnieniową LVR3 240 EW BAR
✅ Myjkę teleskopową do mycia okien
To idealne uzupełnienie dla kompleksowego utrzymania czystości – w domu, firmie lub obiekcie usługowym.
- 1 Szczotka polipropylenowa zamontowana
- 1 Prostownik wewnętrzny
- 1 Guma przednia L.537 mm-Th. 1,5mm zamontowana
- 1 Guma tylna L.590 mm-Th. 3.0mm zamontowana
- 1 Uchwyt pada 360 mm- 14":
- Pady Quick Lavor: 3 sztuki o różnych kolorach i właściwościach
+ GRATIS MYJKA CIŚNIENIOWA I TELESKOPOWA MYJKA DO MYCIA OKIEN!
Szczotki pp (polipropylenowe) są wykonane z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości i odporności na działanie chemikaliów. Są one szeroko stosowane w różnych branżach, takich jak przemysł, rolnictwo, motoryzacja, budownictwo i gospodarstwo domowe.
Szczotka ma średnicę 360 mm, co jest równoważne z rozmiarem 14 cali.
Gumy są używane do skutecznego usuwania brudu i zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Guma ssawy jest częścią ssawki, która jest zamocowana na maszynie i służy do zbierania wody i brudu podczas procesu czyszczenia. Gumy są silikonowe co zapewnia ich wytrzymałość i dłuższą żywotność.
Uchwyt pada 360mm-14" to specjalny uchwyt przeznaczony do mocowania i obsługi padów o średnicy 360 mm (14 cali).
Uchwyt ten został zaprojektowany w celu zapewnienia wygodnego i stabilnego chwytu podczas korzystania z padów do czyszczenia powierzchni. Dodatkowo pełni funkcję ociekacza, gdzie woda ze szczotki może spokojne opaść na podkładkę.